Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/httpd/html/www.kuninkuusravit.fi/www/textpattern/lib/txplib_db.php on line 14
Kuninkuusravit: Yhteystiedot

Päiviä Kuninkuusravien alkuun:

Lue tästä liikennejärjestelyistä! | Iltajuhla

Yhteystiedot

E-Mail

kuninkuusravit@oulunravit.fi
Toimiston puhelin 050- 9111 080
Toimiston fax 08-378 157

Toiminnanjohtaja

Paavo Koivurova
paavo.koivurova@oulunravit.fi
0400-642864

Kuninkuusravisihteeri

Johanna Kallinen
kuninkuusravit@oulunravit.fi
050 - 9111 080

Tiedottaja

Ilkka Nisula
ilkka.nisula@oulunravit.fi
0400-218259

Lippuvastaava

Johanna Kallinen
kuninkuusravit@oulunravit.fi
050 - 9111 080

Majoitusvaraukset

KONFFA Oy
Konferenssi- ja Markkinointipalvelu
kuninkuusravit2010@konffa.fi
p. 08 555 5095

Tapahtumaohjaaja

Petro Ropo
petro.ropo@oulunravit.fi

0400-672821


Ravitorivastaava

Hannu Kilponen
hannu.kilponen@oulunravit.fi

050-5126501

Kuninkuusraviassistentti

Maiju Junttila
maiju.junttila@oulunravit.fi

 


Yhteystiedot




Kuvagalleria

Paina kuvaa nähdäksesi sen suuremmassa koossa.